Aromaterapinė hipertenzija


hipertenzija su Charcot hel narkotikai hipertenzija

Aromaterapija — nauda sveikatai. Apie mokslą suprantamai Kas yra aromaterapija?

slėgis naktį su hipertenzija paskaitos apie hipertenzijos terapiją

Lietuviškoji Vikipedija teigia, kad Aromaterapija — alternatyviosios medicinos kryptis, kuomet gydoma eteriniais aliejais ir kitomis aromatinėmis medžiagomis. Angliškoji Vikipedija teigia, kad Aromaterapija, tai augalinių medžiagų ir eterinių aliejų naudojimas, siekiant pagerinti psichologinę ir fizinę savijautą.

vaistai nuo krūtinės anginos ir hipertenzijos hipertenzija ir hipotenzija kas

JAV Sveikatos departamentas teigia, kad Aromaterapija, tai augalų eterinių aliejų naudojimas, kaip papildomas sveikatinimo būdas, siekiant pagerinti fizinę, emocinę ir dvasinę savijautą. Mokslu įrodytas aromaterapijos gydomasis poveikis Atrodo, mes kaip įprastai linkę į kraštutinumus — aromaterapinė hipertenzija teigia, kad eteriniai aliejai gydo, kiti tai neigia, o tiesa atrodo yra kažkur per vidurį.

Štai JAV Nacionalinė medicinos biblioteka PubMed publikuoja daugybę mokslinių tyrimų, kurių metu buvo įrodytas aromaterapijos gydomasis efektas, kaip pvz.

Lygiai taip pat publikuojama daug mokslinių tyrimų, kurių metu buvo patvirtinta, kad aromaterapija neturi ženklesnio poveikio aromaterapinė hipertenzija, kaip pvz.

Aromaterapija – nauda sveikatai. Apie mokslą suprantamai

Visgi daugeliu atvejų linkstama apibrėžti aromaterapiją, kaip papildomą priemonę, kuri sėkmingai naudojama alternatyvus gydymas ir hipertenzija su pripažintomis gydymo metodikomisnes pagerina psichologinę ir fizinę savijautą bei taip padeda įveikti ligą.

Tuo pačiu neabejotinai aromaterapija gali aromaterapinė hipertenzija nuo kasdieninės rutinos pavargusiems, streso aromaterapinė hipertenzija įtampos prislėgtiems, nemigos iškankintiems. Aromaterapija tikrai gali būti sveiko gyvenimo būdo partnerė aromaterapinė hipertenzija mūsų sveikatos bei geros savijautos palydovė, žinoma nepamirštant aktyvaus judėjimo ir sveikos mitybos. Kaip gydo kvapai?

  • Krūties vėžys ir hipertenzija
  • Galvos svaigimas pykinimas silpnumas su hipertenzija

Aromatas ir terapija — tarsi aiškiai pasako žodžio aromaterapija reikšmę. Pradedame galvoti, kad tai yra gydymas kvapais. Kaip kvapai gali gydyti? Žinoma, malonus kvapas jau pats savaime sužadina mūsų jausmus, iššaukia prisiminimus, paliečia emocijas ir taip pagerina savijautą.

Eterinių aliejų gydomoji galia

Iš tiesų, viskas kiek kitaip, kiek sudėtingiau ir moksliškai įrodyta. Tuo pačiu būtina pabrėžti, kad kvapų kvepalų aliejai angl.

mankšta gydomoji gimnastika hipertenzijai gydyti orumas sveikatos širdies vertinimo orientyrai

Fragrance, Perfume oils neturi terapinio poveikio ir nėra tas pats, kaip eteriniai aliejai angl. Essential oils. Eterinio aliejaus sudėtyje yra kvapus nešančios medžiagos. Šios medžiagos susilietusios su nosyje esančiais uoslės receptoriaissužadina nervinius impulsus, kurie smegenyse sukuria kvapo pojūtį.

Tačiau aromaterapinė hipertenzija kūno fiziologines reakcijas arba kitaip — terapinį efektą, sukelia dažniausiai kitos eteriniuose aliejuose esančios cheminės medžiagos, o kalbant medicininiais terminais — veikliosios medžiagos.

Šios medžiagos per odą, kvėpavimo takų gleivinę arba virškinimo traktą patenka į kraują ir organizme veikia kaip vaistai.

Tai kuo gi skiriasi eteriniai aliejai nuo vaistų?

  • Kaip suteikti pirmąją pagalbą sergant hipertenzija
  • Kaip skiriama negalia sergant hipertenzija

Visų pirma, vaistas sudarytas ir vienos veikliosios medžiagos, o eterinio aliejaus sudėtyje yra daug veikliųjų medžiagų. Konkretaus augalo eterinio aliejaus poveikis — tai bendrai pasireiškiantis daugelio veikliųjų medžiagų poveikis, kaip kad būtų suvalgius dešimtis skirtingų tablečių vienu metu.

Antra, vaisto veiklioji medžiaga sukurta dirbtiniu būdu chemijos laboratorijoje.

hipertenzija sausas kosulys mankštos pratimai sergant hipertenzija

Vaisto ir natūralaus eterinio aliejaus veikliosios medžiagos molekulės turi tokią pačią atomų seką, tačiau skiriasi šių molekulių erdvinė struktūra. Natūrali molekulė organizme atpažįstama daug lengviau už dirbtinę, nes mūsų organizmas milijonus metų vystėsi kartu su jį supančiais augalais ir įprato atpažinti natūralios erdvinės struktūros molekules.

Aromaterapija: svarbu įvertinti ir naudą, ir pavojų

Tuo tarpu norint tą patį efektą pasiekti dirbtinės molekulės pagalba, reikia daug didesnių vaisto koncentracijų. Taigi, nors eterinių aliejų veikliųjų medžiagų poveikis pagrįstas moksliškai, nėra lengva labai tiksliai nustatyti skirtinguose eteriniuose aliejuose esančių veikliųjų medžiagų puokštės poveikį. Todėl praktikuoti su eteriniais aliejais ir mėgautis aromaterapija reikia atsargiai, naudojant tuos augalus, kurių terapinis efektas geriausiai ištirtas bei kuriant Jums asmeniškai labiausiai tinkančią aromaterapinė hipertenzija.

kodėl sergant hipertenzija negalima gerti daug vandens brangių vaistų nuo hipertenzijos vaistų analogų sąrašas

Pasimėgauti aromaterapija galite mHealth.