Hipertenzijos bioenergija. Patarimas 1: Kaip greitai sumažinti slėgį


hipertenzijos bioenergija

hipertenzijos bioenergija Skaitykite forume: Dalintis: Apie gydymą virgulėmis man papasakojo studijų laikų pažįstama, beje, medikė, netradiciniais gydymo būdais išgydžiusi sūnaus astmą, bronchitus. Ar tikrai galima ligas nustatyti be tyrimų, vien virgulėmis? Rasti šiuo klausimu kalbančių medikų nebuvo lengva. Visi sakė panašiai kaip Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto profesorius Medicinos edukacijos katedros vedėjas kardiologas Algimantas Kirkutis — negalį komentuoti to, ko nežino, tam reikia biofizikinius mechanizmus suvokiančių specialistų.

Jonas Algimantas Dainauskas, pastebėdamas, kad subtilių žmogaus kūno struktūrų matavimas vis dėlto ateina į mediciną. Tai, pavyzdžiui, kūno meridianų taškų matavimas Folio metodu, kurį dažnai naudoja homeopatai.

Patarimas 2: Kaip sumažinti vaistus nuo kraujo spaudimo

Po šių komentarų man niekas nepasidarė aišku. Diagnostiką virgulėmis nutariau išbandyti pati. Kadangi mano atžalą kamavo tos pačios bėdos, kaip minėtosios draugės, hipertenzijos bioenergija susirasti jos sūnų išgydžiusią Žaną Jankovskąją. Ji ligas diagnozuoja virgulėmis, sveikatai gerinti siūlo vaistažoles, kineziterapiją, bioenergiją ir dvasinę pagalbą. Žana medikė pagal išsilavinimą, ji —kineziterapeutė.

3 patarimas: kaip sumažinti spaudimą be narkotikų

Dešimt metų Kauno klinikose išdirbusi skausmingai pajuto, kad tradicinė medicina toli gražu ne visada gali padėti ir pradėjo domėtis kitomis medicinos sritimis. Šį posūkį lėmė ir namiškių ligos. Kartą laikraštyje perskaitė skelbimą, kviečiantį į Džunos Davitašvili hipertenzijos bioenergija masažo kursus.

hipertenzijos bioenergija

Moteris pasiryžo. Po to gyvenimas prisipildė naujų galimybių. Pirmuosius išgydė namiškius ir padėjo būriui bičiulių.

hipertenzijos bioenergija

Pirmasis įspūdis Žinojau, kad pas Žaną patekti sunku, tad, turėdama laisvą pusdienį, tiesiog atėjau su sūnumi ir atsisėdau priimamajame. Kaip tik hipertenzijos bioenergija viena šeima iš Žemaitijos neatvyko, tad mus priėmė.

Kaip sužinoti savo darbinį slėgį?

Pasiteiravusi, kodėl taip veržiamės pas ją, ėmėsi diagnozuoti: paprašė sūnaus atsistoti maždaug metrą prieš ją ir nukreipė į jį virgules. Darėsi baugoka, kai kurios ligos buvo visai netikėtos. O dėl auksinio stafilokoko negalėjau nesutikti: vos iš gimdymo namų parvežtam sūneliui nustatė bauginančią diagnozę — auksinio stafilokoko infekcija. Laimė, su Hipertenzijos bioenergija ligoninės gydytojos konsultacija išvengėme gydymo stacionare, ir vaiko būklė po savaitės gydymo pagerėjo.

Jankovskaja pasakė, kad auksinis stafilokokas niekur nedingo, jis išplėtė savo kolonijas plaučiuose ir kairiajame kelyje.

Darbinis slėgis

Paprašiusi hipertenzijos bioenergija ant nedidelės kėdutės, Žana pasukiojo vaiko galvą į šonus ir kilstelėjo, taip atpalaiduodama jo kūną. Baigusi diagnozuoti, Žana nuramino: sūnui padės vaistažolės Beje, už apžiūrėjimą paprašė tik simbolinio užmokesčio.

Gydytis reikia kantrybės Nudžiugau, kad esu prisirinkusi reikiamų žolelių, ir tą patį hipertenzijos bioenergija ėmiau ruošti priemones pagal gautus receptus. Nors kiekvieną rytą plikyti arbatas ir duoti jas gerti pusvalandį prieš valgį — nemažai susikaupimo ir laiko reikalaujantis darbas, tačiau, laikiau jį labai svarbiu, todėl nesunkiu.

Normalus slėgis pagal amžių

Džiaugiausi, kad prie gydytojų nurodymų įpratęs sūnus kantriai gėrė visus naujus vaistus, tik pabėdodamas, kad vaistai jam neskanūs. O bronchitai retėjo, dusulio požymių nė nebuvo.

hipertenzijos bioenergija

Antrąkart po pusmečio apsilankius pas Žaną, laukė ta pati procedūra — patikrinimas virgulėmis, sprando pasukimas ir naujos vaistažolės. Pasiteiravau, kodėl ji skiria tokią stiprią vaistažolių arbatą. Į žolininkus kreipiasi žmonės, jau ragavę stiprių cheminių vaistų. Tad siūlau ruošti arbatą taip, kad namų sąlygomis gautume kuo daugiau naudos iš kuo mažiau žaliavos. Pavyzdžiui, jei hipertenzijos bioenergija virtume dvi valandas, kaip nurodyta knygose, arbata padėtų tik nuo šlapimtakių ir inkstų ligų, be to, dar ir išgraužtų dantų emalį.

Kai lytinis aktas baigiasi per greitai Kiek turėtų trukti lytinis aktas, geriausiai žino moteris, todėl jos ir reikia pasiklausti.

Kai takažoles užplikome valandai, žolės nespėja išleisti žalingų medžiagų, o palieka nemažai naudingų. Tik per trečią priėmimą pasiteiravo, ar maisto papildai, kurie tiktų sūnui, nebus pernelyg brangūs šeimai. Paciente tapau pati Ketvirtąkart atvažiuoti su sūnumi paskirtu laiku negalėjau, tad pasiprašiau, kad priimtų mane.

Išgirdus dešimtį ligų, nepulti į paniką leido suvokimas, kad kažkurios ligelės gyvuoja jau ilgai, beveik netrukdydamos gyventi, ir mamos patirtis: būdama keturiasdešimties, ji jau gydėsi bent penkias ligas, o, sulaukusi ir septyniasdešimties, sėkmingai tebedirba. Ramino ir Žanos žodžiai, kad pagrindinė sveikatos bėda yra nervinė įtampa. Apskritai hipertenzijos bioenergija keliolika minučių man nusakė visas ligas, kokiomis teko sirgti vaikystėje, ir tas, kurios tik formuojasi ir pasireikš dar po kelių ar keliolikos metų.

Pastebėjus, kad tai gali išgąsdinti, Žana nuramino, kad jos pacientai gyvena ilgai — juk geriau, kai žmogus žino apie ligos užuomazgą ir sveikatinasi, negu kai ji nepastebimai išklibina organizmą.

Mūsų draugai

Eilės priimamajame Patekti konsultuotis pas Ž. Jankovskają nėra lengva — pacientai registruojami metams pusantrų į priekį. Jau ketvirti metai nauji žmonės išvis nebepriimami, išimtys daromos tik sunkiai sergantiems vaikams ir nėščioms moterims. O norinčiųjų patekti — daugybė. Žmones traukia diagnozė virgulėmis, be jokių tyrimų. Kaip įsitikino šio rašinio autorė, tos diagnozės būna teisingos, tiesa, gal kiek sustiprintos.

Pasak jos, priimdama pacientą, turintį daugybę sveikatos problemų, ji tarsi sprendžia šaradą, koks negalavimas svarbesnis, kaip jis veikia kitus organus, nuo ko pradėti žmogų sveikatinti, kad atrištų negalavimų mazgą.

Specialistė mano, kad nėra vienos ligos. Pavyzdžiui, bronchinė astma ar alergija rodo organizmo kraujodaros sistemų ir žarnyno veiklos sutrikimą, podagra — inkstų veiklos sutrikimą, blogą šlapimo hipertenzijos bioenergija šalinimą iš kraujo ir pan.

Staigus kraujospūdžio padidėjimas hipertenzija kelia rimtą pavojų svarbiems žmogaus organams - širdžiai, inkstams ir smegenims. Hipertenzija sutrikdo kraujo tiekimą organams, sugadina kraujagysles, dėl kurių gali atsirasti hipotoninė krizė, insultas, širdies priepuolis. Liga yra ypač pavojinga žmonėms, kuriems jau yra širdies ir smegenų liga. Šiuolaikinė medicina pripažįsta, kad tikslios ligos priežastys nežinomos. Bet tai skatinantys veiksniai yra gerai ištirti.

Virgulių paslaptys Kaip vyksta diagnozavimas virgulėmis? Jeigu virgulės susikryžiavo ties tam tikru organu — inkstais, kepenimis ir kt.

hipertenzijos bioenergija

Pajusti ligų tarpusavio ryšį, hipertenzijos bioenergija priežastį padeda ir studijuojant mediciną įgytos žinios, ir papildomos įvairių šalių liaudies medicinos principų studijos. Manau, turiu ir nuojautą.

Ji pastebi, kad daug ko ją išmokė ir Hipertenzijos bioenergija dirbti, su žmogumi susitinka dažnai, kas mėnesį, hipertenzijos bioenergija — kas pusmetį, dar vėliau — kas metus. Rašo ir saugo pacientų istorijas, mato, kaip žmones veikia įvairios vaistažolės, kinezioterapija, kitos hipertenzijos bioenergija medicinos priemonės.

Skaito daug literatūros apie alternatyviąją mediciną, jos siūlomas priemones patikrina praktiškai. Medikų ir mokslininkų komentarai Klaipėdos universiteto Sveikatos fakulteto profesorius Medicinos edukacijos katedros vedėjas kardiologas Algimantas Kirkutis, kaip Sveikos gyvensenos ir alternatyviosios medicinos asociacijos, skirtos atstovauti gydantiems ar hipertenzijos bioenergija sveikatą netradiciniais būdais, iniciatorius, pastebėjo, kadnorint įrodyti diagnostikos virgulėmis veiksmingumą, reikėtų surinkti šiuo klausimu nusimanančius žmones ir suformuoti bendrą nuomonę, kurią derėtų įrodyti objektyviais tyrimais.

Diagnozė be tyrimų?

Mokslų daktaras Jonas Algimantas Dainauskas pasakojo, kad biolokacijos principas žinotas kelis tūkst. Jis naudotas senovės Egipte gamtos tyrimuose, ieškant vandens, įvairių iškasenų. Metodas tinka ir žmogaus struktūroms diagnozuoti: meridianams, biolaukų deformacijoms, organų ir sistemų, pvz. Jos mūsų smegenų ir rankos virpesių dėka tampa savotiškomis naujomis akimis, virtualiu matavimo hipertenzijos bioenergija su skaitinėmis reikšmėmis, leidžiančiu kokybiškai ir kiekybiškai — procentais ar skaičiais — įvertinti analizuojamą objektą.

Kodėl jos nenaudojamos plačiau vietoj įvairių tyrimų? Pasak dr.

Moterų ir vyrų kraujospūdžio priežastys

Dainausko, tai labai sudėtingas ir atsakingas darbas, reikalaujantis didelės praktikos. Juolab iki šiol nėra patikimai ištirtos nematerialios, subtilios žmogaus struktūros. Medikams, kurie remiasi tik materialia žmogaus samprata, tai sunku suprasti. Siųsti draugui:.