Hipertenzijos chirurgija. Kuo pavojingas padidintas kraujospūdis? — BMC London


Autorius: Irena Brogaitė, gydytoja Kokie jos simptomai?

Hipertenzija - padidėjęs kraujo spaudimas

Aukštas kraujo spaudimas dažniausiai būna be simptomų. Tačiau retais atvėjais, jeigu spaudimas labai aukštas gali prasidėti galvos skausmas, svaigimas ar regėjimo sutrikimai. Kad sužinotume ar tikrai turite aukštą kraujo spaudimą, apsilankykite pas gydytoją ir pasitikrinkite.

hipertenzijos gydymas ASD-2

Jūsų gydytojas pamatuos kraujo spaudimą keleta kartų ir nuspręs, ar reikia gydytis ir kaip gydytis. Kaip hipertenzija gydoma? Hipertenzija nėra visiškai pagydoma, bet ją galima koreguoti.

produktų, kurie padeda nuo hipertenzijos

Reikėtų pakeisti gyvenimo būdą, ir taip sumažinti kraujo spaudimą. Tačiau jeigu pasikeitęs gyvenimo būdas nesumažina spaudimo, tada yra labai efektyvūs vaistai, kuriuos gali paskirti gydytojas. Jeigu gydimas padėjo, ir kraujo spaudimas pasidarė normalus, jis vėl gali pakilti, jeigu jūs nutrauksite gydymą. Niekada nesustokite vartoję medikamentų nepasitarę su gydytoju. Gydymą pradėkite jau dabar: Jeigu rūkote,- meskite.

Simptomų nebuvimas atitolina gydymo pradžią

Stenkitės sureguliuoti kūno svorį. Ribokite alkoholį neviršykite 21 vieneto per savaitę jei esate moteris ir 28 vienetų per savaitę, jeigu esate vyras 1 vienetas- ml. Valgykite neriebų daug skaidulinių medžiagų turinti maistą.

hipertenzija ir panika

Stenkitės kuo mažiau hipertenzijos chirurgija druskos, mažiau jos dėkite į maistą, nevalgykite sūrių užkandžių. Reguliariai sportuokite. Stenkitės vengti streso, išmokite atsipalaiduoti.

  • Cikorija sergant hipertenzija
  • Gydo hipertenziją namuose
  • Kuo pavojingas padidintas kraujospūdis? — BMC London
  • Iškvėpimo vėlavimas esant hipertenzijai
  • Hipertenzija – „nebylioji žudikė“

Vartokite visus hipertenzijos chirurgija taip, kaip liepė gydytojas. Neduokite savo vaistų kitiems, nes vaistai nuo kraujospūdžio skiriami hipertenzijos chirurgija individualiai.

Kaip cituoti

Nenutraukite gydymo prieš tai nepasitarę su gydytoju. Nepradėkite vartoti jokių kitokių vaistų be gydytojo nurodymo.

  1. Aukštas kraujo spaudimas (hipertenzija) - „Gijos Klinikos“ Kaunas
  2. Kas sudaro paslaugos kainą?

Reguliariai matuokite kraujo spaudimą.